ATOMIC BLONDE - Videolar - Sinema, Vizyon, Set, Film ve Sektör Haberleri

Ana Sayfa >> Video Galeri >> FRAGMANLAR 1 ATOMIC BLONDE

Eklenme tarihi : 12-03-2017 17:13:56

ATOMIC BLONDE
28 TEMMUZ’DA SİNEMALARDA Oscar Ödüllü Charlize Theron yaz ayında hızına yetişilmez bir aksiyon-gerilim filmi olan ATOMIC BLONDE ile parlayacak. MI6'in en ölümcül suikastçısı Lorraine Broughton (Charlize Theron), soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin'e gönderilir. Berlin’deki iş ortağı David Percival (James McAvoy) ile tehlikeli casusluk oyununda ona eşlik eder. Charlize Theron 5 yıl önce Antony Johnston ve Sam Hart'ın “The Coldest City” isimli çizgi romanının haklarını ortağıyla birlikte satın aldı. “Onun gibi bir karakter daha önce görmedim. Asla kimseye ödün vermiyor. Onu oldukça güçlü ve öfkeli yaptık. Ve de utanmaz…” Filmin yönetmenliğini ise son dönem aksiyon filmlerinde adını duymaya alışkın olduğumuz John Wick’nin yönetmeni ve Deadpool 2 filmlerinin yönetmenliğini yapacak olan David Leich üstleniyor. Eski bir dövüş kareografi olan Leitch ile 3 ay boyunca günde 4-5 saat antrenman yapan Theron birden fazla saldırgan ile mücadele etmeyi ve karma dövüş sanatlarının en zor hareketlerini bile yapabilir hale geldi. Theron yoğun çalışma programı için “Dürüst olmalıyım. Her gün inanılmaz ağrım oldu.İki dişim kırıldı ve Budapeşte’ye gitmeden önce büyük bir diş operasyonu geçirdim” Bu yaza damga vurmayı planlayan ATOMIC BLONDE şimdiden yayınlanan kısa ama kışkırtıcı teaser ve görselleri ile çok konuşulmaya başlandı.

Bu video 367 defa izlenmiştir.

Çok İzlenen Videolar
Muhabir 1. Bölüm
Muhabir 1. Bölüm
Kenan başarılı, fakat mesleğinin olumsuz yönlerinden bunalmış bir polis muhabiridir. Gördüğü onlarca olay onu mesleğini sorgulamaya zorlamıştır. Kenan, artık sadece insanlara yardım edebilmek için ikinci bir şans istemektedir... Bugüne kadar gördüğü onlarca cinayet, kaza, intihar, tecavüz, hırsızlık üçüncü sayfa kurbanlarına yardım edebilme isteğini doğurmuştur içinde. Fakat bunun için bir mucizeye ihtiyacı vardır, çünkü o sadece basit bir muhabirdir.. Ve bir gün kafasındaki düşünceler içinde boğulmaya daha fazla dayanamayarak hayatına son verme kararı alır. İntihar mektubunu hazırlar, başına bir silah dayar ve tetiği çeker. O esnada gecenin karanlığına gizlenmiş odası, kaynağını bilmediği bir ışıkla aydınlanır. Bu ışık, Kenan'ın istediği ikinci şanstır. Belki de beklediği mucize... Muhabir'i Takip et: www.facebook.com/muhabirdizi www.twitter.com/muhabirdizi www.youtube.com/muhabirdizi www.instagram.com/muhabirdizi
No.7
No.7
Senarist ve Yönetmen: Evliya Çelebi Oyuncular: İlhan Soner Şalap, Katip Çelebi 7 numaralı evinin kapısında isimsiz bir zarf bulan saçları ve sakalları dağınık uzun boylu adam, üzerinde hiçbir şey yazmayan bu zarfın içinde bir adet CD bulur. CD'yi video oynatıcıya takıp televizyon karşısına geçtiğinde göreceği şey, onu başka bir dünyanın içine sürükleyecektir. Geri doğru akan hayat, doğru yönde seyretmektedir. Filmde oyuncular tüm sahneleri ters oynamış, film “reverse” tekniği ile kurgulanarak hikayenin normal akışı sağlanmıştır.
Koleksiyoncu Belgeseli 'Takı''
Koleksiyoncu Belgeseli 'Takı''
TRT HABER Kanalı'nda yayınlanan "Koleksiyoncu" Belgeseli.

Yönetmen Hacivat ÇELEBİ,

4. Bölümde Sivas Kangallı hayat danışmanı Selma KANGAL'ın, çocuk yaşta başlayan gümüş takı sevdası, bugün başta gümüş eşya ve opal camdan oluşan bir ev dolusu kullanılabilir antika eşyayı barındırıyor. Koleksiyoncu 40 yılda acı tatlı anılarla biriktirdiği eşya ve anıları paylaşıyor.

"Koleksiyoncu" programının her bölümünde farklı bir koleksiyoncunun yıllardır süregelen koleksiyon dünyası konu ediliyor. Program bir kültür birikiminin anılarını aktarmak için özel bir dünyanın kapılarını aralıyor.

"Koleksiyoncu" koleksiyonculuğun sadece nadir eşyalar biriktirmek olmadığını anlatırken, ince düşünceli, heyecan dolu maceracı karakterler çıkarıyor karşımıza... Onlar, emek, sabır, zaman, para ve tutku ile gönül verdikleri eşyaların peşinden giderken, paylaşılmaya değer anılar da biriktiriyorlar...

Video Kategorileri